Siz Önerin

Merhabalar

   ---> Bloguma biraz olsun göz gezdirdiyseniz ilgimi çekebilecek şeylerle ilgili fikir sahibi olmuşsunuzdur. "Bu kitap tam senlik, kesin okumalısın.", "Sen bu filmi kesin izlemelisin.", "Şu konu hakkında bi araştırma yapmalısın.", "Şu diziyi çok seveceğini düşünüyorum, hemen başlamalısın." gibi düşüncelerle bana film, kitap, dizi veya araştırılacak herhangi bir konu önerebilirsiniz. Ancak önerilerinizin daha çok kitaplardan oluşmasını tercih ederim. Tüm önerilerinizi değerlendireceğim. Fikirlerinizi önemsiyorum. Önerileriniz sebebiyle okuduğum ve okuyacağım kitapları, izlediğim dizi ve filmleri ya da araştırma konularını bu sayfada belirteceğim.  Hadi şimdi yoruma gelin ve bana bir şeyler önerin :)

6 yorum:

 1. Son okuduğum kitaplardan arasında olması bir yana, sizin okuduklarınıza da yakın olduğunu düşündüğüm için Sodom ve Gomore'yi önermek istedim. Ama zevkinize ne kadar yakın olur, onu bilmeyeceğim. Belki de okumuşsunuzdur çoktan. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle doğru bir çıkarım yapmışsınız :) Konusu nedeniyle listeme eklediğim kitaplardan biriydi Sodom ve Gomore. Artık sizin de referansınızla biraz daha erken okuyacağım sanırım :)

   Sil
 2. papini-kaçan ayna
  lautremont-maldororun şarkıları
  hp lovecraft-chuthulu

  bir de şeker çocuk kitabı

  düş deposu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Önerileriniz için teşekkür ederim :) Hepsini araştırdım şimdi, duymadığım ve değişik kitaplar :)

   Sil
 3. Bloğunuzu beğeniyle inceledim takip ediyorum özellikle seyahat gezi araştırma yazılarınız çok başarılı blog dünyasında önemli bir yer edineceğiniz garanti şimdiden yolunuz açık olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Uğur Bey. Sözlerinizle onore ettiniz beni.

   Sil